המילה המשונה קופירייטינג הופכת להיות מוכרת יותר ויותר להמונים, זאת בעקבות חשיפת החוקים לפיהם פועל מנוע החיפוש המפורסם Google.
קופירייטינג, המלאכה המתייחסת לכתיבה שיווקית, הופכת להיות פופולרית יותר ויותר בקרב הצרכנים המבקשים להקים אתר.
אם יש לך עסק וברצונך שהאתר שלך יקודם במנועי החיפוש יהיה עליך לרכוש  שירות של קופירייטר וחברת קידום אתרים.

שלוש סיבות עיקריות לרכוש שירות של קופירייטינג: 
האחת, הקופירייטר יסייע לך, בעל העסק, לבטא בצורה יצירתית את המסרים שלך אודות השירות או המוצר שלך.  הכתיבה צריכה להיות גם עניינית וגם יצירתית. סיסמאות ורעיונות יצירתיים יהפכו את הטקסט שלך לסוחף ומרתק. הרי מי לא היה רוצה שהאתר שלו יהיה כזה שכיף לקרוא אותו ? שהגולשים הנכנסים יקראו בשקיקה ואף יעבירו לחבריהם ? זוהי תוצאה של מלאכת קופירייטינג טובה.

השניה, מלאכת קופירייטינג טובה תדע לשקף במדויק את הייחודיות של העסק שלך לעומת המתחרים. גם בעלי עסק המבורכים ביכולת כתיבה מתקשים לעיתים לכתוב על עצמם. הקושי העיקרי שלנו הוא לכתוב על עצמנו. קופירייטר, מעצם היותו "אוזן זרה", ידע לזהות את הצדדים החזקים של העסק שלך, את הניצוץ שלך בעיניים כאשר חשבת מלכתחילה על הרעיון לפתיחת העסק והכי חשוב מהו הסגנון הייחודי שלך כשאתה מבצע את המלאכה. הרי ישנם מאות ואף אלפי מטפלים לדוגמא, אך מה מייחד את העשייה של המטפל הספציפי הזה?  לשמחתנו, אין אף אחד שדומה לאחר.  כשם שלא ניתן למצוא שני פתיתי שלג זהים כך גם לגבינו בני האדם. מלאכת קופירייטינג טובה תדע לשקף את הייחודיות שלך בעשייה באמצעות כתיבה שיווקית ויצירתית.

השלישית, קופירייטר הוא בעל מקצוע אשר יודע בין השאר את כללי הכתיבה באינטרנט. האופן שבו כותבים אתרי אינטרנט שונה מהאופן שבו כותבים כתבה לעיתון, מצגת, או טקסט ספרותי. ישנם הסברים פסיכולוגיים לפיהם מתבצעת כתיבה באינטרנט. הידעת כי לוקח בדיוק חמש שניות מהרגע שנכנס גולש לאתר שלך ועד שיחליט האם הוא נשאר או הולך ? חמש שניות בלבד. האתגר של קופירייטר הוא שהגולש הקורא את דף הבית שלך יבחר להמשיך לקרוא את יתר החומר הכתוב באתר.

ומה לגבי סגנון כתיבה ? ישנו מספר לא קטן של קופירייטרים ברחבי מדינתנו. אדם אשר עומד לרכוש שירותי קופירייטינג צריך לפגוש את האדם ולשאול את עצמו האם מבין כל הקופירייטרים שהוא בחן הוא מתחבר לסגנון הכתיבה של בעל המקצוע הזה, כדאי ומומלץ לראות דוגמאות עבודה. לכל אחד מתוך קבוצת קופירייטרים יש סגנון כתיבה מוביל, כאשר יהיה ביכולתו לענות על צרכים שונים של כתיבה שיווקית – כמו מצגות, אתרי אינטרנט, עלונים שיווקים וכיוצא בזה.

האתגר הגדול של קופירייטרים הוא להציע פתרון הנכון שיווקית, הבנוי בתוך רעיון יצירתי ובמקביל שימצא חן בעיני הלקוח. שהרי הכתוב צריך להשמע כאילו יצא ממגירות ראשו של הלקוח, להיות תואם את סגנונו וטעמו. האתגר לא קטן אך מרתק תמיד להגיע ליעד הזה בהצלחה. כשרואים את חיוכו של הלקוח עולה על פניו ושומעים על דיווחים של פניות בעקבות הפרסום – מגיעה התחושה שכל זה היה שווה את המאמץ.

למה קופירייטינג?

הכי קל זה פשוט להתקשר. מכאן אפילו השמיים הם לא הגבול. כאן יוצרים קשר